Veče Srbije u Pekingu: Vidimo se na EXPO-u u Beogradu
„Kina je danas najveći investitor u Srbiji, a naše partnerstvo ušlo je u novu fazu – od infrastrukture, preko industrije, do tehnologije i veštačke inteligencije. Srbija je mesto u Evropi gde se Evropa i Kina susreću i zajedno rade, a svetska izložba biće prilika da se dodatno učvrsti čelično prijateljstvo dveju zemalja”, poručio je predsednik Privredne komore Srbije Marko Čadež na svečanom skupu u okviru Sajma CISCE u Pekingu, gde je međunarodnoj poslovnoj zajednici predstavio Specijalizovanu izložbu EXPO 2027 u Beogradu.
VG News ја прикажува оваа вест како агрегирана информација. Целосната содржина е кај оригиналниот извор.