Čak 1083. vozača isključeno je iz saobraćaja za prvih pet meseci ove godine jer su vozili pod dejstvom droga. Kako je saopšteno iz MUP, to je za čak 50 odsto više nego u istom periodu prošle godine i upozoravaju: "Droga i vožnja nikada nisu izbor - već opasnost".